Karaman Fırıncılar, Pastacılar, Lokantacılar Odası
ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac

BaşkanımızBaşkanımızın Özgeçmişi

15 yıldır odamız yönetim kurulu üyeliği yaparken 19/10/2014 tarihinde Ahmet  Yenilmezin vefatından sonra 27/10/2014 tarihinde oda başkanlığına başlamıştır. 10.08.1965 tarihinde Karaman’da doğmuştur. İlköğrenimini Kemal Reis İlköğretim Okulunda, Orta öğretimini Anafartalar Orta Okulunda tamamlamıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 1992 yılında Zirve Dönerin işletmeciliğine başlamıştır.  2000-2014 yılları arası Otogar Lokantası Düğün Solanu işyerini devam ettirmiştir. 2015 yılı Nisan ayından itibaren Ali Baba Restaurant işletmeye başlamıştır.


Saygideğer meslektaşlarım; 

Türk esnaf ve sanatkarlarından biri olmak en güzel şeylerden biridir. Karaman halkının gıda ihtiyaçlarını karşılayan büyük bir kesimin hizmetinde olmanın da onurunu yaşadığımı en başta ifade etmek isterim.

Yönetim kadromuzla sizlere hizmeti görev saymaktayız. Esnafımızın menfaatine geliştirdiğimiz projeleri birlikte başarıya taşıyacağımıza kalben inanıyoruz.

Bu görev benim için onur verici bir durum. Bunu bilerek Ahmet Başkan'dan devir aldığım bayrağı daha iyi ve daha güzel bir şekilde devam ettirmek istiyorum. Bunun için yapılması gereken ne varsa yapacağım.

İnsan sağlığını direkt ilgilendiren sektörümüzün kurallara uyarak, Karaman’ın adını aydınlatan esnafımıza başarılar diliyorum. 


Alaaddin DİVLELİ

Bu sayfa 1533 defa görüntülenmiştir.

B A Ş K A N I M I Z

Alaaddin DİVLELİ

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

.. Karaman Fırıncılar, Pastacılar, Lokantacılar ve Gıda Maddesi Üreten İşyerleri Esnaf Odası © Her hakkı saklıdır ..

Sekiçeşme Mah. Atatürk Bulvarı Hidayet UYSAL Esnaf Sarayı Kat:3 No:82 KARAMAN

Altyapı:MyDesing & Editör : Uysal Bilişim